Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Shandong Sinoacme Steel Structure Co., Ltd

Çin Shandong Sinoacme Steel Structure Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shandong Sinoacme Steel Structure Co., Ltd Sertifikalar
Mallarım Cezayir limanına geçen ay iyi durumda geldi, dürüst bir şekilde , tedarikçi gerçekten iyi düşünülmüş ve titiz çalışıyor, tüm sarf malzemeleri iyi bir şekilde paketlendi ve her parça doğru konumda işaretlendi. Çelik işleri de mükemmel. Memnun oldum ve bir sonraki işbirliğini diliyorum.

—— Medine

Fabrikanızdaki son ziyaretimde dikkate almam için makul ve düşük maliyetli tasarım planları sunan şirketinizden bir mühendis tarafından çok etkilendim. Tabii ki ödüllendirici ve hak edilmiş bir yolculuktu. Bu arada, yerel yemekler çok lezzetli. Umarım bir sonraki ziyaretimde.

—— Anis

Ben sohbet şimdi

Shandong Sinoacme Steel Structure Co., Ltd

1
Shandong Sinoacme Steel Structure Co., Ltd
işleme Atölyesi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Sinoacme
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 45000000-50000000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 30% - 40%

Shandong Sinoacme Çelik Yapı Co, LTD 2004 yılında, Shandong bulunan Çin'de bir gelişmiş ilinden biri. 15 yıllık sürdürülebilir kalkınmanın ardından Sinoacme, çeşitli çelik yapı projelerinde tasarım, imalat, ihracat ve mühendislik kurulumunda uzmanlaşmış büyük ve modern bir işletme haline geldi.

Sinoacme, çelik üretimi için 6 ileri üretim hattının bulunduğu 130.000 metrekarelik üretim alanına sahiptir. Kaynaklanmış H kirişleri (sütunlar), çapraz şekilli sütunlar, kafes kirişler (sütunlar), kutu sütunlar, C bölüm aşık, Z bölüm aşık, çelik boru parçaları, özel şekillendirilmiş bileşenler vb. yıllık 70.000 mt üretim kapasitesine sahip deneyimli işçiler. Sinoacme ayrıca, denizaşırı pazarlar için mimari tasarım, yapısal tasarım, hükümet kodları vb. Hakkında bilgi sahibi olan 40'tan fazla deneyimli mühendisden oluşan profesyonel bir teknik ekibe sahiptir. Sinoacme'nin teknik ekibi, hafif çelik ızgara çerçevelerin, ticari binaların, endüstriyel platformların, boru makası ve boşluk çerçevelerinin, petrol boru galerilerinin ve kömür konveyörleri için sehpa yapısının yapılarının tasarlanmasında yardımcı olabilir.

Sinoacme, ISO9001 kalite yönetim sistemi sertifikası ve ISO14001 çevre yönetim sistemi sertifikası aldı. İçten gelen dürüstlük ve uluslararası tanınmış bir marka yaratma hedefi ile Sinoacme, dünyanın her yerinden müşterilerin ilgisini çekti ve ürünlerimiz Kuzey Asya, Orta Doğu, Afrika, Avustralya ve Latin Amerika'daki 60'tan fazla ülkeye sevk edildi.

İletişim bilgileri
Shandong Sinoacme Steel Structure Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Frank Wong

Tel: 86-13280898189

Faks: 86-532-5557-9095

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)